S1E8
Easy 2 Dollar Pasta
11 Ekim 2020
8 dk
Going out for Pasta is gonna cost you at least 15 bucks for a plate. But what if you could just take an extra 15 minutes at home and instead end up only forking over 2 dollars or less?
Going out for Pasta is gonna cost you at least 15 bucks for a plate. But what if you could just take an extra 15 minutes at home and instead end up only forking over 2 dollars or less?